Sveika ir skanu, kai pats pasigaminu!

Spalio 7 dieną ,,Bitučių“ grupėje vyko sveikatos valandėlė  ,,Daržovių ir vaisių nuotykiai lėkštėje“, kurios tikslas skatinti vaikų sveikos mitybos įgūdžius. Vaikai mokėsi patys pasigaminti avokadų, morkų užtepėles, serviruoti stalą, sužinojo daug naujo apie sveikus patiekalus. Su didžiausiu džiaugsmu, padedami priešmokyklinio ugdymo pedagogės Dalios, vaikai susėdo prie bendro stalo ir ragavo savo pagamintų užkandžių, gėrė žolelių arbatą, mokėsi kultūringo elgesio prie stalo. 

Sveikatos valandėlės nuotraukas rasite čia

 

 

Sveikatos valandėlė

Spalio 2 d. ,,Pabaldukų“ grupėje vyko sveikatos valandėlė ,,Kvėpavimo ir spalvų džiaugsmai“. Vaikai drąsiai eksperimentavo su šviesa, spalvomis ir muilo putomis, patyrė daug džiugių emocijų, atliko kvėpavimo pratimus, skirtus atsipalaidavimui. Džiugino vaikų turimos žinios, kūrybiškumas, bendradarbiavimas  ir laisvumas visos valandėlės metu. 

 Valandėlės įspūdžiai

 

 

Išvyka į Klaipėdos senamiestį

Šiltą ir saulėtą rudens dieną priešmokyklinės ,,Bitučių“ grupės  vaikai vyko edukacinę popietę po Klaipėdos senamiestį –  aplankė mažųjų laivų uostą, teatro aikštę, dalyvavo amatų mugėje, kurioje ne tik susipažino su kalviais, audėjomis, drožėjais, lėlininkais, puodžiais, bet ir galėjo patys prisiliesti prie šių amatų.

Išvykos įspūdžius rasite čia

 

 

Išvyka į tropinių drugelių parodą

Priešmokyklinių grupių (,,Bitučių“ir ,,Pabaldukų“) vaikučiai lankėsi gyvų tropinių drugelių parodoje, kurioje turėjo galimybę pažinti trapaus ir spalvoto drugelio pasaulį. Pažintinėje ekskursijoje vaikučiai ne tik pamatė iš tolimų kraštų atkeliavusius drugelius, kurių mūsų šalyje nėra, bet ir sužinojo, ką drugeliai valgo, kur gyvena, išsiaiškino, ar visi jie gyvena tik vieną dieną, susipažino su drugelių gyvenimo ciklu.

Išvykos įspūdžius rasite čia

 

 

TEMINĖ SAUGAUS EISMO SAVAITĖ

„Aš žinau, kaip būti saugiam“

Rugsėjo 7 – 11 d. darželyje buvo organizuojama saugaus eismo savaitė, kurios metu pedagogai ir vaikai kalbėjo  apie saugų elgesį kelyje, gatvėje, kieme. Jie piešė, aplikavo šviesoforą, žaidė žaidimus, dainavo daineles, žiūrėjo  filmukus apie policijos bičiulį Amsių,, jo nuotykius gatvėje. Priešmokyklinių grupių (,,Pabaldukų“ ir ,,Bitučių“ gr.) vaikučiai lankėsi kelių policijos biure, Saugaus eismo klasėje., kur plėtojo savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio) saugaus eismo kompetenciją, mokėsi ir gilino teorines bei praktines saugaus elgesio kelyje žinias, mokėsi  atsakomybės už savo elgesį. ,,Voveriukų“ grupėje svečiavos Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos narė Lilija Petraitienė, kuri priminė vaikams,  kaip saugiai pereiti gatvę, saugiai važiuoti  tėvelių automobiliuose, kaip apsisaugoti tamsiu paros metu. Visi vaikai svečio buvo apdovanoti už žinias ir aktyvumą.

Nuotraukas rasite čia

 

 

Akcija ,,Darželinukai – už krepšininkų pergales”

Rugsėjo 4 d. įstaigos bendruomenė dalyvavo akcijoje ,,Darželinukai – už krepšininkų pergales“, skirtą Lietuvos krepšinio rinktinei Europos čempionate palaikyti. Prieš akcijos vykdymą, įstaigoje buvo organizuojami pokalbiai, kūrybiniai darbai su vaikais apie krepšinį ir įvairius judrius žaidimus su kamuoliu, apie jų naudą fizinei ir psichinei sveikatai. 

 

Dėkojame tėveliams, pedagogams ir visai bendruomenei padėjusiems organizuoti akciją!

Akcijos akimirkos

 

 

Rugėjo 1-osios šventės akimirkos čia