GERBIAMI TĖVELIAI,

š. m. spalio 3–28 dienomis lopšelyje-darželyje „Klevelis“ organizuojama akcija

 PAGALBA KETURKOJUI DRAUGUI“, kurios tikslas – ugdyti atsakomybės jausmą ir teigiamą požiūrį į kiekvieną gyvą būtybę ir prisidėti prie prieglaudose gyvenančių gyvūnų gerovės.

Vaikai auga apsupti mobiliųjų telefonų, televizijos, kompiuterinių žaidimų. Ne visi kaime turi senelius, auginančius naminius gyvūnus, o ir namie ne kiekviena šeima laiko keturkojį draugą. Realiame gyvenime ar televizijos laidose vaikai dažnai mato netinkamą elgesį su gyvūnais – jie turi teisę nejausti alkio, baimės, kančios.

Gerumas sušildo, pradžiugina, sutviska nuostabiausiais spinduliais. Ištiesta gerumo ranka mažesniems ir silpnesniems už mus, parodo mus esančius stiprios ir didelės dvasios žmonėmis. Darydami gerus darbus, mes, suaugusieji, rodome pavyzdį augančiai jaunajai kartai.

Beglobiams gyvūnams reikalingi daiktai: maistas, paklotai, kauliukai, skanukai (juos prašome palikti grupės auklėtojoms).

Visus paaukotus reikmenis padovanosime Klaipėdos gyvūnų globos namams  – VšĮ ,,Būk mano draugas” (Kaukėnų g. 9, Glaudėnų km., Sendvario sen., Klaipėdos r.)

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje – prisidėti prie beglobių gyvūnų gyvenimo sąlygų gerinimo.

Akcijos organizatoriai